Úvod

Firma Hypera byla založena v roce 2004 na základě iniciativy a výsledků průzkumu situace v oboru dopravy a logistiky v regionu střední a východní Evropy, jako společnost zabývající se poradenskou činností a řízením projektů.

Během své více než desetileté existence se Hypera stala moderní společností nabízející svým partnerům a zákazníkům řadu progresívních a efektivních řešení.

Její hlavní činností jsou aplikovatelné projekty a poradenství, se zaměřením na následující oblasti:

  • Logistika a doprava - především pro automobilový průmysl a hi-tech obory strojírenství
  • Letectví: letecké úřady, letiště, provozovatelé letadel a vrtulníků, společnosti zabývající se handlingem (odbavením letadel, cestujících, zboží a pošty) a nákladní letecká doprava (od roku 2014 jsou činnosti v oblasti letectví soustředěny do nově vytvořené divize pod názvem Hypera Aviation Solutions).

Filozofie našich služeb

Cílem partnerů a poradců společnosti Hypera je udržování vysoké kvality doručovaných výsledků práce při poskytování služeb organizacím, působícím na trzích střední a východní Evropy nebo plánujícím expanzi svých obchodních aktivit na těchto trzích.

Naší snahou je vždy nalézt chytré řešení šité přesně na míru potřebám našich zákazníků a v úzké spolupráci s nimi uvést toto řešení do praxe.

Náš tým

Kombinace stálých zaměstnanců a externích spolupracovníků podílejících se pouze na konkrétních projektech nám umožňuje uspokojit požadavky našich zákazníků nejefektivnějším možným způsobem. V obou případech se jedná o odborníky s mnohaletými zkušenostmi ve svém oboru, včetně praxe z různých úrovní řízení firem či dalších subjektů působících v oblasti logistiky, dopravy, letectví a řízení standardů kvality a bezpečnosti.

Hypera, s.r.o.

Novinky

( 21.08.2022 )

Digitální inovace ve veřejné správě - ocenění za RPA

Hypera ve spolupráci se společností Neoops navrhla a implementovala softwarového robota (RPA) pro odbor dopravy na Městské části Praha 3.

Vedení radnice za tento projekt získ... [ More ]


( 14.11.2021 )

Inter Airport Europe 2021

Hypera se opět zúčastnila největšího evropského veletrhu s letištními technologiemi a technikou – Inter Airport Europe v Mnichově, který se letos konal v pozdějším  termínu 9.-12.... [ More ]


( 16.04.2020 )

Představujeme 3 nové produktové služby

HYPERA a její divize LOGISTICS SOLUTIONS představují u příležitosti světového Dne Logistiky (Supply Chain Day), který letos připadá na 16... [ More ]